P17 Serisi Mandallı 0-1 Konumlu Kilitlenebilir Priz

Bugünkü yazımızda endüstriyel ekipmanların bağlantısı için gerekli olan ürünleri barındıran P17 serisi endüstriyel fiş ve priz serisinden farklı bir üründen bahsediyor olacağız.

Özellikle şantiye veya fabrika gibi yerlerde trifaze enerji kurallara uygun bir şekilde kullanımı tertip edilmelidir. Bazen kullanıcı fiş dahi kullanmadan çıplak iletken ile prize bağlantı yapıp kullanmayı tercih edebilmektedir. Legrand ürün gamında yer alan 0 – 1 konumlu mandallı ve kilitlenebilir priz ile trifaze enerjinin kullanımında tam güvenlik sağlanmış olmaktadır.

Bir başka ifade ile prize fiş takılı değilken priz otomatik elektrik akışını keser ve mandalı sıfır konumunda kilitli kalır, hareket etmez. Siz prize fişi takınca sıfır konumunda kilitli duran mandal artık bir konumuna geçebilir ve prizden fişe elektrik akışı başlar ve fiş prizde takılı iken mandal bir konumunda iken güvenlik gereği fiş prizden çıkmaz ancak mandalı sıfıra getirince fiş prizden ayrılır. Sıva altı veya kombinasyon kutusuna takılabilir.Sıva altı montaj için ayrıca 57722 veya kombinasyon kutusuna montaj için 57723 alınmalıdır.

Twitter Akışı

LegrandTR DMX3 ailesinin yeni üyesi DMX3 1600, 800A’den 1600A’e kadar akım seviyesi, 50kA kesme kapasitesi ile ihtiyaçlarınıza en uygun ve ekonomik çözümü sağlıyor. pic.twitter.com/aoSflV4sSh
LegrandTR Türkiye’de üretilen P17 endüstriyel fiş prizler iç ve dış ortamlarda kullanım kolaylığı sağlayan eksiksiz bir seridir. pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri