LEGRAND ENERJİ VERİMLİLİĞİ : YÜKSEK PERFORMANS İÇİN ÖNEMLİ BİR KRİTER, SÜRDÜRÜLEBİLİR BİNALAR

Enerji verimliliği Legrand projesinin halen en vazgeçilmez yönlerinden biridir. Hatta projelerin başarıya ulaşması için önemli bir etmen haline gelmiştir. Elektrikli ve dijital bina altyapılarında dünya çapında bir uzman olan Legrand elektrik tüketimini azaltmak ve yüksek kalite enerji kaynağı sağlamak amacıyla elektrik tüketimi kontrolünün iyileştirilmesi için pek çok çözüm sunmaktadır.


Sunulan bu çözümlerin ötesinde her bireyin günlük yaşantısında bu çözümleri tam olarak hayata geçirmesi ve böylelikle örneğin sera gazı salınımı gibi yapıların çevreye verdiği zararın azaltılması büyük önem taşımaktadır.

GÜVENİLİR, AÇIKÇA BELİRTİLMİŞ BİLGİ

Grubun ticari markalarının hepsinin üzerinde bulunan özel sembol sayesinde her "enerji verimliliği" teklifini ayırt etmek kolaydır. Müşterilerinin kolayca seçim yapabilmesi için Legrand Grup enerji verimliliği çözümlerinin faydalarını 3 farklı gösterge aracılığıyla tanıtmaktadır: Finansal tasarruf, geri ödeme süresi ve CO2 eşdeğer miktarında azaltılan gaz salınımı. Böylelikle enerji verimliliği çözümlerinin seçiminden kurulumuna kadar müşteriye yardımcı olmak için doğrudan temel özelliklerin belirtilmesi için sürdürülebilir bir iletişim sağlanır.

Twitter Akışı

LegrandTR DMX3 ailesinin yeni üyesi DMX3 1600, 800A’den 1600A’e kadar akım seviyesi, 50kA kesme kapasitesi ile ihtiyaçlarınıza en uygun ve ekonomik çözümü sağlıyor. pic.twitter.com/aoSflV4sSh
LegrandTR Türkiye’de üretilen P17 endüstriyel fiş prizler iç ve dış ortamlarda kullanım kolaylığı sağlayan eksiksiz bir seridir. pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri