Sistem Armada Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Sistem Armada 200’den fazla fonksiyonuyla duvarlarınızda bütünlük sağlayan anahtar priz koleksiyonu ve ofis çözümleriyle yaşam alanlarınızın konforunu ve güvenliğini artırıyor. Sistem Armada çözümleri, binanızın performansına katkıda bulunurken aynı zamanda yaşam alanınıza estetik bir görünüm katıyor.

Teknoloji ile bütünleşmiş performansı yüksek ve ergonomik işlevlere sahip Sistem Armada‘nın çevreye duyarlı ürünleri, üretimden ömürlerini doldurduktan sonraki bile çevreye olan zararları azaltıyor.

Kablosuz ve uzaktan kumandalı çözümler sunan Sistem Armada, ev ve ofis dışında kamu alanları, alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar, havaalanları, fabrikalar gibi alanlarda da en önemli yardımcınız oluyor. Özellikle antimikrobiyel ürünleri 5 yıl boyunca self-dezenfeksiyon sağlayarak mikropların çoğalıp yayılmasını engelliyor. Bu nedenle Sistem Armada okullar, hastaneler ve toplu yaşam alanları için rakipsiz bir ürün yelpazesine sahip. 

Sistem Armada çözümleri sade ve estetik çizgisiyle, yaşadığınız mekanlara uyum sağlıyor. Ergonomik yapısı ve geniş seçenekleri ile de hayatınızı kolaylaştırıyor.

Twitter Akışı

LegrandTR DMX3 ailesinin yeni üyesi DMX3 1600, 800A’den 1600A’e kadar akım seviyesi, 50kA kesme kapasitesi ile ihtiyaçlarınıza en uygun ve ekonomik çözümü sağlıyor. pic.twitter.com/aoSflV4sSh
LegrandTR Türkiye’de üretilen P17 endüstriyel fiş prizler iç ve dış ortamlarda kullanım kolaylığı sağlayan eksiksiz bir seridir. pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri