İnform’dan Sinus EVO / 2018

Ofis ve küçük işletmeler için en doğru çözüm

İnform’dan Sinus EVO

İnform, yeni nesil Sinus EVO UPS Serisi ile işletmelerin güvenliğine en doğru çözümleri sunuyor. Gerçek çift-çevrim online mikroişlemci kontrollü teknolojisiyle ofis ve küçük işletmeler için mükemmel çözümler sunan Sinus EVO UPS Serisi, işinizin sürekliliğini garantiye alıyor. Artırılmış verimliliği, yüksek güç faktörü (0.9) ve akıllı akü yönetimi ile optimum seviyede kullanılan aküleriyle de Sinus EVO, sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlıyor.

Güç elektroniği alanında 40 yıla yakın tecrübeye sahip İnform, Sinus EVO UPS Serisini yenileyerek ofis ve küçük işletmeler için doğru çözüm üretmeye devam ediyor. Gerçek çift-çevrim online mikroişlemci kontrollü teknolojisi sayesinde şebekeden tamamen bağımsız regüle edilmiş temiz sinüs çıkışıyla cihazlarınızı şebekeden gelebilecek her türlü olumsuzluktan koruyan Sinus EVO Serisi, güçlü ve kompakt tasarımıyla beğeni topluyor.

Güçlü ve kompakt tasarım

İşlevsel genişletilmiş kontrol özelliğiyle tasarlanmış LCD paneliyle kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlayan Sinus EVO UPS Serisi, ofis ve küçük işletmeler için birinci sınıf güvenlik sunuyor. USB, RS232 ve Röle Kartı, Modbus ve SNMP gibi genişletilmiş haberleşme seçeneğiyle çok farklı ihtiyaçlara cevap verebilen Sinus EVO UPS Serisi, sesli uyarı sistemiyle kullanıcıları uyarırken uzaktan kapatma (EPO) özelliğiyle de güvenliği üst seviyeye çıkarıyor.  Gerçek çift-çevrim online mikroişlemci kontrollü teknolojisiyle Sinus EVO UPS Serisi, şebekeden tamamen bağımsız regüle edilmiş temiz sinüs çıkışı sayesinde cihazlarınızı şebekeden gelebilecek her türlü olumsuzluktan koruyor. Geniş gerilim-frekans aralığında çalışma ve ayaralanbilir akü şarj akımı özelliği, ECO Mod ve Frekans Konvertörü Mod seçimi ile kullanıcıya istediği doğru çözümü sunuyor.

Kesintisiz ve temiz enerji ihtiyacında, Türkiye'nin ve dünyanın en büyük ve güvenilir çözüm ortağı olmayı ve bu alanda kaliteden ödün vermeden ilerlemeyi kendine ilke edinen İnform, Ar-Ge Merkezi’nin hayata geçirdiği projelerinde enerji verimliliği yüksek, yönetilebilir çözümler sunuyor.

Twitter Akışı

LegrandTR DMX3 ailesinin yeni üyesi DMX3 1600, 800A’den 1600A’e kadar akım seviyesi, 50kA kesme kapasitesi ile ihtiyaçlarınıza en uygun ve ekonomik çözümü sağlıyor. pic.twitter.com/aoSflV4sSh
LegrandTR Türkiye’de üretilen P17 endüstriyel fiş prizler iç ve dış ortamlarda kullanım kolaylığı sağlayan eksiksiz bir seridir. pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri