EBO Fuarı’nda Legrand Grubu da Yerini Alıyor

Legrand, 24-27 Kasım tarihleri arasında Türkiye’de ilk kez Ankara Congresium’ da gerçekleşecek olan Elektrik Teknolojileri ve Bina Otomasyon Fuarı EBO 2016’ya katılıyor.

 

Fuar kapsamında Legrand ve Grup şirketleri,  Ev Otomasyon sistemlerindenalçak gerilim dağıtım ve koruma ürünlerine anahtar priz ve çalışma ortam çözümlerinden yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine, UPS-kesintisiz güç kaynaklarından kabin ve kabinetlere kadaronlarca ürünve sistemini, sektör profesyonellerinin ve fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

 

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmanLegrand,  Türkiye’de ilk kez 24-27 Kasım tarihleri arasında Ankara Congresium'da Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliğiyle gerçekleşecek Elektrik Teknolojileri ve Bina Otomasyon Fuarı EBO 2016’ya katılıyor.

 

Fuar kapsamında Legrand,  Ev Otomasyon sistemlerinden, parafudr ve kaçak akım koruma ürünlerine, anahtar priz ve çalışma ortam çözümlerinden yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine, UPS-kesintisiz güç kaynaklarından kabin ve kabinetlere kadar pek çok ürün ve sistemi fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Öte yandan EBO 2016 kapsamındaLegrand, son yıllarda bünyesine kattığı alanlarında lider Estap ve İnform markalarının son teknolojiyi kullanarak tasarladığı ürün ve sistemlerinin yanı sıra yerli ve yabancı sektör lideri markalar, sektör profesyonelleri ve yurtiçi & yurtdışı katılımcı ve ziyaretçiler ile aynı çatı altında buluşarak fikir alışverişinde de bulunacak.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;

Derya Akçora
PR ve Medya Sorumlusu

Skype: derya.brandworks

Tel: 0212 255 00 12
Gsm: 0534 030 27 73
www.brandworks.com.tr

Twitter Akışı

LegrandTR DMX3 ailesinin yeni üyesi DMX3 1600, 800A’den 1600A’e kadar akım seviyesi, 50kA kesme kapasitesi ile ihtiyaçlarınıza en uygun ve ekonomik çözümü sağlıyor. pic.twitter.com/aoSflV4sSh
LegrandTR Türkiye’de üretilen P17 endüstriyel fiş prizler iç ve dış ortamlarda kullanım kolaylığı sağlayan eksiksiz bir seridir. pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri