BTicino D45 Yüksek Performans İnterkom Sistemi

Dijital bus teknolojisi altında seri bağlı cihazların kullanıldığı bir interkom sistemi olan Bticino D45, sistemdeki akıllı güç kaynağı sayesinde ürünleri enerji tasarrufu moduna geçiriyor. Bakır kullanımı yaklaşık olarak yüzde 70 oranında azaltılan D45 interkom sisteminde çevreye verilen etki en alt düzeyde kalıyor.

Yüksek performansı ile D45 interkom sistemi uzun mesafelerde yüksek kalitede görüntü performansı sağlıyor. İnterkom sistemlerinin standart fonksiyonlarına ek olarak, D45 sistemi kolay ve güvenli kurulum imkanı sağlıyor. Asansör kontrol, evde yokken misafire sesli yanıt bırakma ve misafirin sesli notunu kaydetme gibi yenilikçi özellikleriyle ön plana çıkıyor.

D45 interkom sistemleri, Legrand’ın uluslararası tasarımı ile modern evler için ideal bir seçim haline geliyor. Şık tasarımı ve ince, kompakt şekilli monitörleri ile de her tip eve uyum sağlıyor.

Twitter Akışı

LegrandTR DMX3 ailesinin yeni üyesi DMX3 1600, 800A’den 1600A’e kadar akım seviyesi, 50kA kesme kapasitesi ile ihtiyaçlarınıza en uygun ve ekonomik çözümü sağlıyor. pic.twitter.com/aoSflV4sSh
LegrandTR Türkiye’de üretilen P17 endüstriyel fiş prizler iç ve dış ortamlarda kullanım kolaylığı sağlayan eksiksiz bir seridir. pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri