İnternete Bağlanabilen Bticino Wi-Fi Intercom

Bticino ürün grubunun en yeni intercomu ile kapınıza gelenin görüntüsü ve sesi anında dünyanın neresinde olursanız olun cep telefonunuza gelmekte olup sizde tefonunuz üzerinden hem sesli ve görüntülü iletişim kurup hemde kapı kilitini uzaktan açma imkânınız bulunmaktadır.

Bu işlem için özel bir kablo veya tesisata gerek olmaksızın 2x1mm² bir iletken ile yapılabilir ve sadece üç referans gereklidir. Bunun yanı sıra istediğiniz anda dış kapı paneline bağlanıp anlık canlı görüntüyü cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz. Aşağıdaki üç referans temin edilmesinden sonra IOS veya Playstore’dan ‘’Door Entry’’ uygulamasını indirmeniz yeterlidir. Ayrıca bu uygulama birden fazla cep telefonuna kurulabilmekte olup kapınıza gelen ve zile basan kişinin anlık canlı ses ve görüntüsü uygulamanın kurulu olduğu tüm cep telefonlarına anında gelmektedir. Bunun yanı sıra giriş paneline iki daireye kadar bağlantı yapılabilir.

Twitter Akışı

LegrandTR Salbei ™ serisi; yenilenen renkleri, işlevleri ve gelişmiş montaj özellikleriyle alanında fark yaratıyor! pic.twitter.com/ZMhz9RVPGS
LegrandTR Yer tasarrufu sağlayan mekanizma ve geniş açılan güçlü tırnaklarıyla da Raventi™, pürüzlü yüzeylerde bile duvara tam oturan dayanıklı yeni nesil izole kaide, tek tık ile yerine oturan vidasız tuş kapağıyla kolay montaj özelliğine sahip. pic.twitter.com/EFd7b7YWwAEpbWO

Adres

Adres:
Genel Müdürlük:
Esenşehir Mah. Hale Sk. No:6/1
Ümraniye - İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri