Yeni Yılda Duvarlarınızda -Kırmızı- Şıklık

Legrand anahtar priz serileri; Celest, Valena, Salbei, yeni yılda duvarlarınıza renk katıyor. Farklı doku ve malzemelerden oluşan tasarımlarıyla evinizin bütünlüğünü tamamlayan seriler kırmızı, yeşil, altın ve şampanya renkleriyle de yeni yıla şık bir başlangıç yapmanıza imkan sunuyor.

BTicino Kırmızısı Evinizi Büyülüyor

Bticino Matix, Axolute ve Livinglight serilerinin yeni yıl konseptine uygun farklı renk seçenekleriyle duvarlarınıza ve mobilyalarınıza ışık saçıyor. Yeni yılın simgesi kırmızı ve zümrüt yeşili renk seçenekleri ile İtalyan tasarımını evinize getiren Bticino, yenilikçi malzeme çeşitleriyle de evinizi yeni yıla hazırlıyor.

Legrand ve BTicino markalarının Matix, Axolute, Celest,Valena, Livinglight, Salbei anahtar priz serileri enerji tasarruflu, çevreye duyarlı çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırırken ergonomik yapısı ve estetik tasarımıyla da evlerinize farklı bir hava katıyor. Siz de yeni yılda evinizi yenilemek istiyorsanız www.legrand.com.tr ya da www.bticino.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Twitter Akışı

LegrandTR DMX3 ailesinin yeni üyesi DMX3 1600, 800A’den 1600A’e kadar akım seviyesi, 50kA kesme kapasitesi ile ihtiyaçlarınıza en uygun ve ekonomik çözümü sağlıyor. pic.twitter.com/aoSflV4sSh
LegrandTR Türkiye’de üretilen P17 endüstriyel fiş prizler iç ve dış ortamlarda kullanım kolaylığı sağlayan eksiksiz bir seridir. pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri