Sistem Armada Antimikrobiyel Seri ile Bu Mümkün

Dünyada en sık rastlanan ve en fazla iş gücü kaybına yol açan hastalıkların başında gelen üst solunum yolu enfeksiyonları, iş hayatımızı da önemli oranda etkiliyor. Bu kapsamda son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Sistem Armada Antimikrobiyel seri ile özel çalışma alanları ve iş yerlerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Legrand, binalarda yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon sağlayarak bireylere sağlıklı bir çalışma ortamı sunuyor.

Günlük hayatımızın çok önemli bir kısmını kapsayan iş hayatındaki çalışma ortamlarının dezenfeksiyonlarının iyi yapılmaması, solunum yolu hastalıklarına davetiye çıkartıyor. Çalışma ortamındaki aksaklıklar, düzensizlikler ve sorunlara bir de solunum yolu hastalıkları eklenince verimsizlik gün yüzüne çıkıyor.

Öte yandan özellikle kış aylarında kapalı alanlarda fazla vakit geçirmek zorunda olan ofis çalışanlarında görülen solunum yolları hastalıkları, dünyada en sık rastlanan ve en fazla iş gücü kaybına yol açan hastalıkların başında geliyor. Entegre çalışma ortamı çözümlerinde uzman Legrand, Sistem Armada Antimikrobiyel serisi ile binalarda yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon sağlıyor.

Çalışma performansınızı Sistem Armada ile bir üst skalaya çıkartın

Dünya anahtar-priz pazar lideri Legrand’ın 200’ den fazla fonksiyonu bulunan Sistem Armada serisi, bina sistemine uyum sağlayarak çalışma performansına katkıda bulunuyor. Tüm elektrik tesisatında genel bir estetik oluşturan Sistem Armada, hastaneler, alışveriş merkezleri, okullar gibi ortak alanlarda ve tüm diğer çalışma ortamlarında; sütunlar, bürotik bloklar, kablo kanalları, döşeme altı buatlar, toplantı odası blokları ve masa altı blokları gibi ürünlerle kusursuz bir planlama sunuyor.

Yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon…

Antimikrobiyel malzeme ve Ag+ gümüş iyonlarının birleşmesiyle oluşan Sistem Armada Antimikrobiyel ürünleri, sağladığı self-dezenfeksiyonla mikropların ve bakterilerin çoğalıp yayılmasını engelliyor. Sistem Armada, pürüzsüz ve parlak yüzeyi sayesinde üzerinde tozların barınmasına izin vermiyor. Fransa merkezli test laboratuvarı ‘Biotech Germande’ tarafından belgelen Legrand Sistem Armada Antimikrobiyel ürünleri, yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon sağlıyor.

 

 

 

Toplantı odalarının tüm eksikleri tamamlanıyor

Toplantı odalarının gereksinimlerine mükemmel uyum sağlamanın ötesinde estetik görünümü ve kullanım rahatlığını da odalara taşıyan Sistem Armada, kullanıcılara Wi-fi ve RJ 45 ile ağ bağlantısı sağlarken alüminyum renk seçeneği ve estetik görünümüyle de toplantı odalarına şıklık getiriyor.

 

 

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin;

Derya Akçora
Pr ve Medya Sorumlusu

Adres: Lamartin cad. 9/2 Taksim/İST.
Tel: 0212 255 00 12

Skype: derya.brandworks

Gsm: 0534 030 27 73
www.brandworks.com.tr

Twitter Akışı

LegrandTR DMX3 ailesinin yeni üyesi DMX3 1600, 800A’den 1600A’e kadar akım seviyesi, 50kA kesme kapasitesi ile ihtiyaçlarınıza en uygun ve ekonomik çözümü sağlıyor. pic.twitter.com/aoSflV4sSh
LegrandTR Türkiye’de üretilen P17 endüstriyel fiş prizler iç ve dış ortamlarda kullanım kolaylığı sağlayan eksiksiz bir seridir. pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri