Legrand, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde elektrik tüketimine dikkat çekiyor / 2018

Günümüzde hızla artan küresel sorunlar, şirketlerin en önemli gündem maddesi olarak karşımıza çıkıyor. Şirketler, bu farkındalıkla sürdürülebilirlik yönetimini çalışma kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak görüyor. Gezegenimizin kaynaklarının sınırsız olmadığının bilinciyle tüm iş süreçlerini yöneten Legrand Grup 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde herkesi çevreye duyarlı olmaya ve doğa dostu ürünler kullanmaya davet ediyor.

Enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik çalışmalarına yönelik ürün ve hizmetler sunarak, günümüz dünyasının artan küresel sorunlarına dikkat çeken Legrand, elektrik tüketimini azaltmak ve yüksek kalite enerji kaynağı sağlamak amacıyla elektrik tüketimi kontrolünün iyileştirilmesi için pek çok çözüm sunuyor.

Doğal kaynaklarımızı optimum kullanarak, tüm iş süreçlerini gelecek nesillerin ihtiyaçlarının karşılanmasına ve kalkınmasına imkân verecek şekilde tasarlayan Legrand; faaliyet gösterdiği tüm coğrafyalarda enerji verimliliği ve düşük sera gazı emisyon değerlerine sahip enerji kaynaklarının kullanımına yönelerek, uyguladığı enerji yönetimiyle daha az sera gazı salınımı gerçekleştiriyor. Ayrıca iklim değişikliği problemiyle büyük tehdit altında olan günümüz dünyasının ihtiyaçlarına kulak veren Legrand, 2013 yılından bu yana tüm fabrikalarında çevrenin ve doğal kaynakların korunmasında büyük önem taşıyan alternatif yakıt ve hammaddeleri kullanıyor.

Legran ile yüzde 60' a varan enerji tasarrufu

Öte yandan Legrand, hayata geçirdiği tüm ürünlerini de bu bakış açısıyla üretiyor. Legrand, varlık sensörlerinden ev otomasyon sistemlerine kadar sunduğu çözümlerle aydınlatmayı, ısıtmayı ve diğer enerji tüketim ekipmanlarını en az maliyetle en yüksek verimi almak için denetliyor ve programlıyor. Legrand, enerji tüketimini azaltmak ve ticari yapılara yapılan yatırımlar üzerinden elde edilen gelirleri en üst seviyeye çıkarırken enerji kalitesini artırmak için pek çok çözüm yolu sunuyor. Aydınlatma yönetimi ürünleriyle ofislerdeki gereksiz elektrik kullanımına son veren Legrand, yeşil prizler ile de gereksiz enerji tüketimini minumum seviyeye indiriyor.

Daha fazla bilgi için http://www.legrand.com/EN/reduce-the-group-s-environmental-footprint_13171.html web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Twitter Akışı

LegrandTR DMX3 ailesinin yeni üyesi DMX3 1600, 800A’den 1600A’e kadar akım seviyesi, 50kA kesme kapasitesi ile ihtiyaçlarınıza en uygun ve ekonomik çözümü sağlıyor. pic.twitter.com/aoSflV4sSh
LegrandTR Türkiye’de üretilen P17 endüstriyel fiş prizler iç ve dış ortamlarda kullanım kolaylığı sağlayan eksiksiz bir seridir. pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri