Sistem Armada Çalışma Alanlarınıza Dokunuyor

Sistem Armada anahtar priz koleksiyonu, 200’den fazla fonksiyonuyla duvarlarınızda bütünlük sağlıyor. Çevreye duyarlı tasarımı, üretimden ömürlerini doldurduktan sonraki işlemlere kadar, çevreye olan zararları azaltıyor.

Sistem Armada ev ve ofis dışında kamu alanları, alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar, havaalanları, fabrikalar gibi alanlarda da çözüm sunuyor. Özellikle antimikrobiyel ürünleri 5 yıl boyunca self-dezenfeksiyon sağlayarak mikropların çoğalıp yayılmasını engelliyor. Bu nedenle Sistem Armada okullar, hastaneler ve toplu yaşam alanları için rakipsiz bir ürün yelpazesine sahip.

Sistem Armada anahtar priz koleksiyonu sade ve şık tasarımıyla, yaşadığınız mekanlara kolayca uyum sağlıyor. Teknoloji ile bütünleşen performansı yüksek ergonomik işlevleri ile de tüm yaşam alanlarına renk katıyor.

Twitter Akışı

LegrandTR Masa altı blokları ofis alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan çözüm sunarak projelerinize tam uyum sağlar. pic.twitter.com/hfBd6Qzbtt
LegrandTR LCS3™’ün performansı, esnekliği ve verimliliği ile mükemmelliğin 3 boyutuna sahip olabilirsiniz… pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri