Legrand Ürünleri Bauhaus’larda

Forix IP21 sıva üstü, XS - otomatik sigorta, kaçak akım koruma anahtarı, grup priz, ziller, D45 interkom ürünlerini Bauhaus’larda satışa sunuyor.

Elektrik dünyasının öncü markalarından Legrand, ürünlerini tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor. Legrand ürünleri, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen yapı marketlerinden biri olan Bauhaus’da yerini alıyor.

Dünyanın en üst standartlarına sahip ürünleriyle tercih edilmeye devam eden Legrand’ın Salbei ve Valena anahtar prizleri, Forix IP21 sıva üstü, XS - otomatik sigorta, kaçak akım koruma anahtarı, grup priz, ziller, D45 interkom ürünlerine Bauhaus mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Twitter Akışı

LegrandTR Masa altı blokları ofis alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan çözüm sunarak projelerinize tam uyum sağlar. pic.twitter.com/hfBd6Qzbtt
LegrandTR LCS3™’ün performansı, esnekliği ve verimliliği ile mükemmelliğin 3 boyutuna sahip olabilirsiniz… pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri