Legrand Seminerlerine Devam Ediyor.

Legrand, alçak gerilim dağıtım ve koruma pazarı ürün ve sistem çözümleri üzerine düzenleyeceği seminerlerde sektörün önde gelen isimlerini buluşturuyor. Legrand, Nisan ve Mayıs aylarında 17 ilde gerçekleştireceği seminerlerine taahhüt firmaları, proje firmaları, toptancılar, perakendeciler, pano firmaları ve yatırımcıları konuk ediyor.

İzmir, Sakarya, Ankara, İstanbul, Çerkezköy (Tekirdağ), Konya, Bursa, Denizli, Marmaris, Trabzon, Samsun, Eskişehir, Kütahya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep ve Adana’da düzenlenecek eğitim seminerleri, Bölge müdürlerinin açılış konuşmasının ardından Legrand Pazarlama Direktörlüğü’ nden AG Dağıtım ve Koruma Pazarı Ürünler Müdürü Cemgil Yelerçifçi ve AG Dağıtım ve Koruma Pazarı Ürün Yöneticileri Gökhan Genç ile Orhan Bilici’nin seminer sunumları ile devam edecek.

Tüm şehirlerde saat 16:00’da başlayacak olan eğitim, 19:00’da konuklar ve Legrand yöneticileri ile birlikte yenilecek keyifli bir akşam yemeği ile son bulacak.

Twitter Akışı

LegrandTR Masa altı blokları ofis alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan çözüm sunarak projelerinize tam uyum sağlar. pic.twitter.com/hfBd6Qzbtt
LegrandTR LCS3™’ün performansı, esnekliği ve verimliliği ile mükemmelliğin 3 boyutuna sahip olabilirsiniz… pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri