Legrand ile Yenilenmenin Tam Sırası

Valena serisi barok altın, kızıl ahşap, mat altın çerçeve seçenekleri ile yaşam alanlarınızı yeniliyor. Klasik bir tarzdan barok tarzına, özgün ve sade Valena anahtar priz çerçeveleri 2015’te bulunduğunuz mekanlara şık ve zarif bir hava katıyor.

Hayatın içinden tasarımlarıyla her mekana uyum sağlayan Valena serisi çerçeve seçeneklerini beyaz, beyaz inci ve kazayağı desenli yeni çerçeveler ile çoğaltıyor.

Valena serisi, çerçeve renk seçeneklerinin yanında USB şarj prizinden termostata, müzik yayın sisteminden hareket dedektörüne birçok işlev seçeneği ile hayatı kolaylaştırarak konfor katıyor. Örneğin; Valena USB şarj prizleri otomatik bağlantı özelliği ile pratik ve hızlı montaj yapabilme seçeneği sunuyor. Telefon, tablet, vb. cihazları kolaylıkla şarj edebilen Valena USB şarj prizleri özellikle yatak başları için vazgeçilmez bir kullanım sağlıyor. Valena USB şarj prizleriyle evlerdeki dolu priz görüntüleri ya da şarj cihazları için priz bulma problemleri ortadan kalkıyor.

Twitter Akışı

LegrandTR Masa altı blokları ofis alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan çözüm sunarak projelerinize tam uyum sağlar. pic.twitter.com/hfBd6Qzbtt
LegrandTR LCS3™’ün performansı, esnekliği ve verimliliği ile mükemmelliğin 3 boyutuna sahip olabilirsiniz… pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri