Legrand Fırsatları Grup Priz Kampanyasıyla Devam Ediyor

Standart, konfor ve güvelik çeşitlerinin yer aldığı Legrand grup prizlerden toplamda yüz adet alan grup priz hediyesini kapıyor.

Yüz adet grup priz alan herkese 5 adet üçlü anahtarlı ve 1,5 metre kablolu grup priz hediyesi de yanında veriliyor. Dönebilen gövde, sabitleme, anahtarlı ve çocuk koruması özelliklerinin yer aldığı birbirinden farklı grup priz çeşitleriyle Legrand, yüz adetlik sipariş verildiği taktirde hediyeleri kazanma imkanı sağlıyor.

Yüz adet ve katları sipariş vermeniz durumundaysa her yüz adediniz için hediye miktarınızı artırabilirsiniz. Stoklarla sınırlı bu kampanyayı kaçırmamak için ayrıntılı bilgiyi www.legrand.com.tr adresine girerek öğrenebilirsiniz.

Twitter Akışı

LegrandTR Bir ürün hem çok kaliteli hem de ekonomik olabilir mi? Yıllar içinde mükemmelleşmiş bir üretim sisteminiz, kendi te… https://t.co/MX0YnYQEcs
LegrandTR Mekanik olarak kendiliğinden kapanan kayar kapılar, koridor sistemi için hava geçirmez bir kabin yapısı oluşturur.… https://t.co/lDSjzlESfP

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri