Legrand, Elektrik Teknisyenleri Odası’ nın Antalya’da Düzenlediği seminere sponsor oldu

Yaklaşık 150.000 üyesi ve Türkiye' deki 13 adet Esnaf ve Sanaatkarlar Federasyonu' ndan biri olan ETO, Antalya-Kemer’ deki Arma’ s Resort Hotel’ de Türkiye Elektrik ve Elektronik Federasyonu Semineri düzenledi. 15-16 Ekim tarihlerinde gerçekleşen iki günlük etkinliğe Legrand sponsor oldu. Etkinlikte Legrand Elektrik San. A.Ş.' yi Legrand Pazarlama Direktörü Özgür Sarıoğlu, Satış Direktörü Ahmet Ortaçeşme ve Kanal Geliştirme Müdürü Kayhan Kıyıcı, İstanbul Bölge Müdürü Erol Şen, Ankara Bölge Müdürü Eray Özer, İzmir Bölge Müdürü Niyazi Sağlık, Bursa Bölge Müdürü Levent Akbeniz, Adana Bölge Müdürü Haluk Başoğlu, Bölgelerdeki Perakende Sorumluları ile birlikte temsil ettiler.

Geçtiğimiz aylardaki federasyon başkanlığı seçimi ile göreve gelen yeni yönetim, illerdeki oda yöneticilerini bir araya getirerek hem tanışma gerçekleştirilirken hem de temel elektrik konularında Legrand Teknik Destek ve Eğitim Yöneticisi Süleyman Özdal ile Teknik Destek Mühendisi Anıl Akçı’ nın katılımıyla eğitimler verildi.

Twitter Akışı

LegrandTR Masa altı blokları ofis alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan çözüm sunarak projelerinize tam uyum sağlar. pic.twitter.com/hfBd6Qzbtt
LegrandTR LCS3™’ün performansı, esnekliği ve verimliliği ile mükemmelliğin 3 boyutuna sahip olabilirsiniz… pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri