Ev Otomasyon Sistemlerine Yeni Çözüm MyHOME

Yaşam alanlarına yönelik uygun çözümler sunan Bticino MyHOME, kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan ürünler geliştirmeye devam ediyor. MyHOME ev otomasyonu sisteminde kullanılan son teknoloji ile evinizin yönetimini tek noktadan gerçekleştirirken hayatınız da kolaylaşıyor.

BTicino MyHOME ev otomasyon sistemi ile eviniz size ayak uyduruyor. Işıkların ve panjurların otomasyonu, sıcaklık ayarlaması, enerji yönetimi, ses yayını, hırsız alarmı, interkom sistemleri, uzaktan kontrol gibi birçok özellik yeni nesil bir yaşam alanının donanımları arasında bulunuyor.

Günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz kontrolleri etkili bir biçimde toplu olarak sunan BTicino MyHOME, tanımlayabileceğiniz senaryolar sayesinde her odaya farklı sıcaklık ayarı imkanı sunarken, zamandan kazanabilir ve enerji tasarrufu sağlayarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Rahatınıza ve bütçenize hitap eden Bticino MyHOME ev otomasyon sistemi evinize getirdiği otomatik komutlar sayesinde tüm unutkanlıklarınızın önüne geçiyor.

Twitter Akışı

LegrandTR Masa altı blokları ofis alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan çözüm sunarak projelerinize tam uyum sağlar. pic.twitter.com/hfBd6Qzbtt
LegrandTR LCS3™’ün performansı, esnekliği ve verimliliği ile mükemmelliğin 3 boyutuna sahip olabilirsiniz… pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri