Dünya Markası Legrand Win Fuarı 2014'teydi.

Elektrik dünyasının öncü markalarından Legrand, imalat endüstrisinin en köklü ve gelenekselleşmiş fuarı olan WIN Fuarı’nda yerini aldı. Legrand, imalat endüstrisinin karar vericileri, teknoloji üreticileri ve devlet yetkililerinin yeni iş bağlantıları kurmak için geldiği WIN Fuar’ında, bina dijital altyapılarına özel; komple ürün ve sistemlerini sergiledi.

Ziyaretçiler, Bticino Akıllı Ev Sistemleri, D45 Interkom Sistemleri ve otel çözümlerinin sergilendiği otomasyon alanında bulunan dokunmatik ekranlarla farklı bir deneyim yaşarlarken, çalışma ortamı çözümlerini de incelediler.

Fuarda, Legrand’ın Alçak Gerilim Dağıtım ve Koruma Pazarı ürünlerinden olan XL3 XL3 4000 ve XL3 400 panoları oldukça ilgi gördü. Swarovski Elements kristallerinin parlaklığı ve Axoluten zerafeti ile çerçevede iz bırakmak için tasarlanan Bticino’nun premium serisindeki özel anahtar priz çerçeveleri ise kadın ziyaretçilerin en çok ilgi gösterdiği ürünlerden oldu.

Legrand; Bticino, Cablofil, Zucchini markalarının farklı ürün ve sistemlerini ziyaretçilerin beğenisine sunarken katılımcılar, uçtan uca çözümleri bir arada görme fırsatı yakaladı.

Twitter Akışı

LegrandTR Masa altı blokları ofis alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan çözüm sunarak projelerinize tam uyum sağlar. pic.twitter.com/hfBd6Qzbtt
LegrandTR LCS3™’ün performansı, esnekliği ve verimliliği ile mükemmelliğin 3 boyutuna sahip olabilirsiniz… pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri