Dekorasyonda Doğaya Dönüş Başladı

İtalyan BTicino, yaşam alanlarında farklılık arayanların karşısına Pantone'nin seçtiği yılın trend rengiyle çıkıyor. Livinglight ve Axolute serilerinde yer alan ‘Greenery’ renkli anahtar-prizleriyle BTicino, dekorasyonda doğanın yansımalarını görmek isteyenlerin tercihi oluyor.

 

BTicino, teknolojiyi zarafetle buluşturduğu Axolute ve Livinglight serileriyle yaşam alanlarını minimalist bir çizgiyle buluşturmanın yanı sıra Pantone’nin belirlediği 2017’nin trend rengi ‘Greenery’ renkli anahtar-prizleriyle dekorasyonda doğanın izlerini sürmek isteyenlerin karşısına çıkıyor.

 

 

‘Doğal’ olarak güzel…

İtalyan tasarımını ürünlerine yansıtan BTicino’nun Livinglight ve Axolute serilerinde kendine yer bulan yeşil ve tonları; yaşam alanını son trendlerle dekore etmek isteyenler için eşsiz bir seçenek oluyor. Doğanın en belirgin rengi yeşil ile tüm zevklere hitap eden BTicino, fonksiyonel kullanımı ve estetik görünümüyle dekorasyonda fark yaratmak isteyenlerin öncelikleri arasında yer alıyor.

 

 

Mutluluğun rengi yeşil, BTicino ile yaşam alanlarında...

İnsana huzur ve ferahlık hissi veren yeşil renkli Livinglight ve Axolute çerçeveleriyle BTicino, dokunduğu her alanın kendine özgü bir ruhunun olmasını isteyenlerin beğenisini kazanıyor. Livinglight ve Axolute serileriyle BTicino, tüm zevklere hitap eden renk, malzeme, doku ve şekilleri bir araya getirerek evlerde zarif kombinasyonlar oluşturuyor.

 

 

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim İçin;

Derya Akçora
Marka Yönetmeni

Adres: Lamartin cad. 9/2 Taksim/İST.
Tel: 0212 255 00 12 Skype: derya.brandworks

Gsm: 0534 030 27 73
www.brandworks.com.tr    

Twitter Akışı

LegrandTR Bir ürün hem çok kaliteli hem de ekonomik olabilir mi? Yıllar içinde mükemmelleşmiş bir üretim sisteminiz, kendi te… https://t.co/MX0YnYQEcs
LegrandTR Mekanik olarak kendiliğinden kapanan kayar kapılar, koridor sistemi için hava geçirmez bir kabin yapısı oluşturur.… https://t.co/lDSjzlESfP

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri