BTicino ile İtalyan Modası ve Tasarımı evlerinize geliyor.

Bticino Matix anahtar priz serisi, modern tasarımıyla evlerinizde bütünlük sağlıyor. Matix serisi, metallerden renklilere, kumlu metalikden galvaniğe kadar 5 farklı doku grubu sunuyor. Seri, konut ve ofislerdeki geniş işlev seçenekleriyle de yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Her rengi ve her modeli duvarlarınızla birebir uyumlu olan Matix anahtar priz serisi, yaşadığınız mekanlara yeni bir estetik görünüm kazandırıyor. Altın, çelik, gümüş, titanyum renkleri metalin dayanıklılığını yansıtırken yaşam alanınızı zenginleştiriyor.

Bticino Matix serisi, kurulum avantajları, ergonomik yapısı ve şık tasarımı ile evinize modern bir dokunuş katarken, universal dimmer ve usb şarj prizi gibi farklı işlev seçenekleri ile yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Twitter Akışı

LegrandTR Masa altı blokları ofis alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan çözüm sunarak projelerinize tam uyum sağlar. pic.twitter.com/hfBd6Qzbtt
LegrandTR LCS3™’ün performansı, esnekliği ve verimliliği ile mükemmelliğin 3 boyutuna sahip olabilirsiniz… pic.twitter.com/64uNv5Vung

Adres

Adres:
Pazarlama ve Ticaret Müdürlüğü Emek Mah. Ordu Cad. NO: 51
34785 Sancaktepe-İstanbul
Tel:
+(90) 212 368 28 00
Teknik Destek
444 65 47
Fax:
+(90) 216 621 92 31
E-Mail:
Website:
www.legrand.com.tr

Hakkımızda

Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 36 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 230 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grubu’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.

Bilgi Toplumu Hizmetleri